Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

Parsun: японська техніка за китайською ціною

Parsun: японська техніка за китайською ціною

Так, сучасні «підвісники» з Китаю — зовсім не ті «гидкі каченята», про які іще 10-12 років тому розповідали анекдоти. У «піднебесній» вчаться дуже швидко. Знайомі механіки з професійного «сервісу», які раніше просто гидували мати щось спільне з «цією недотехнікою», зараз штатно обслуговують китайські двигуни поруч з японськими і без тіні сумніву радять їх друзям: «Бери, ми ручаємось». Звісно, радять те, що добре вивчили і що себе уже чудово зарекомендувало — в першу чергу це Parsun.
Що не дивно. Бо Parsun — вироби найпотужнішого в Китаї сучасного моторобудівного заводу (Suzhou Parsun Power Machine Co.,Ltd.) з американським управлінням. Не дарма ці «підвісники» — на озброєнні в арміях Великобританії, США, Індонезії і Росії, їх замовляють міжнародні організації і державні служби цілого ряду країн. У роздрібну торгівлю США та Канади двигуни постачаються під брендами Coleman і Shakespeare, в інших країнах світу їх знають як Branco, Hyundai, HDX, Fisher, Meggi (просто маркетинг)… І, звісно, Parsun.

Parsun: японська техніка за китайською ціною

Основний матеріал човнових моторів — морський алюміній. Найвідповідальніші деталі ДВЗ — з Японії, США, Канади та Німеччини. Кожен механізм покривається спеціальним грунтом і зверху трьома шарами «фінішної» емалі. З 2012-го практично всі двигуни — з цифровим запаленням. Кожна нова модель перед запуском «в серію» проходить 500-годинну програму випробувань на витривалість. Кожен двигун з конвеєра перевіряється на стенді мінімум 1 годину. Підприємство пройшло сертифікацію по ISO9001. Всі двигуни відповідають стан- дартам вихлопу EPA (США) і CE (Європа).
Під брендом Parsun випускаються також водяні помпи, бензинові генератори, спеціальні інструменти і запчасти- ни… Але нас цікавлять, звісно ж, підвісні двигуни.

2-ТАКТНІ

Найширший вибір — 24 моделі. При- чому, саме «народного» діапазону по- тужностей: від 2 до 90 к.с. Враховую- чи агресивно низьку ціну (порівнюючи з іменитими японськими та американ- ськими брендами) — шикарна про- позиція для цілої армії українських рибалок та мисливців. Малопотуж- ні двигунці ваблять легкістю (їх же за звичай носять, як мінімум, з автомо- більного багажника), а «старші» моде- лі — хорошими динамічними характе- ристиками (жвавим стартом).
Parsun: японська техніка за китайською ціною

4-ТАКТНІ

Також гідний вибір — 12 моделей. Тут Parsun зосередився на найкомпактніших бюджетних двигунах, потужністю від 2,6 до 20 к.с. Як відомо, 4-тактники більш економічні, працюють тихіше і стабільніше. Вони краще підходять для тривалого використання, зокрема для тролінгу (2-тактники не люблять працювати годинами на малому ходу). А іще це вибір власників «неквапних» (водовиміщувальних) сімейних моторок і вітрильних яхт. Для різних тягових завдань передбачені гвинти різного кроку, редуктори з різним передатковим числом і довга/коротка «нога».

Parsun: японська техніка за китайською ціною

EFI (ПРЯМЕ ВПОРСКУВАННЯ)

Останні роки Parsun активно розвиває саме цю лінійку, подвоївши модельний ряд. Шість моделей від 6 до 60 к.с. оснащені прямим впорскуванням палива з електронним управлінням. Ці двигуни суміщають переваги 2-х і 4-тактників: понижену вагу, легкий старт, малу тролінгову швидкість, економічність і чудову динаміку розгону. Гідний вибір для любителів «драйвового» катання і не лише.

Parsun: японська техніка за китайською ціною

ЕЛЕКТРОДВИГУНИ

А в цій категорії Parsun, навпаки, зосередився на відносно потужних двигунах: 5, 7 і 9,9 к.с. Вони — результат активної співпраці китайського заводу з американською компанією Elco Motor Yachts, LLC. По суті, самі електродвигуни —американського виробництва. Живляться напругою 48 вольт, споживають «у піку» від 100 до 180 А. Звісно, ці двигуни вимагають дорогих акумуляторів, зате безшумність і екологічність варті того.

Parsun: японська техніка за китайською ціною

ВОДОМЕТИ

Екзотичні механізми (25 і 30 к.с.), якими рідко цікавляться човнярі України. Але кому потрібна безвідмовна робота на мілководних акваторіях з частими перешкодами (рибальськими сітками, приміром), такі двигуни безальтернативні.

P.S. На ринку України бренд Parsun уже понад 10 років. Організована широка мережа продажу та обслуговування. На двигуни надається 3-річна гарантія. Механіки рапортують: серйозних проблем с цими моторами поки не було.

За матеріалами parsun.ua

  • Юлия 22.11.2022
    Большое спасибо за полезную информацию. Последнее время новостные ресурсы часто выпускают новости с задержкой, или редактируют их по несколько раз, вот нормальный сайт где можно узнать какие новости Иркутск сегодня произошли, причем быстро и достоверно
  • Матвей 31.10.2022
    Огромное спасибо за информацию. Вот здесь собраны все обзор х и вывод денег х casino x отзывы , почитайте и попробуйте сыграть