Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

IBYS 2014 — відкриємо яхтовий сезон разом!

5-7 червня
Організатори виставки:
ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»,
ресторанно- готельний комплекс/яхт- клуб «Червона Калина».

На березі Дніпра — головної водної артерії України — розташувався сучасний ресторанно -готельний комплекс і яхт- клуб «Червона калина», де в перші дні літа міжнародна виставка катерів та яхт IBYS подарує всім бажаючим можливість побачити в одному місці багато новинок від провідних світових виробників водомоторної техніки.
Цього року виставка IBYS відбудеться вже вчетверте. За короткий період вона стала найпрестижнішою виставкою водомоторної техніки в Україні, підтвердженням чому є підтримка з боку всесвітньо відомих яхтових брендів.
Ця виставка покликана показати новітні технології та зразки готової техніки для пересування по воді тим хто вже є власниками яхт і катерів, а також тим, хто тільки готується до їх придбання .
Виставка яхт і катерів IBYS покаже Вам світові новинки яхтової індустрії 2014 року в Україні, що допоможе при виборі як новачкові , так і яхтсмену з досвідом.

IBYS — це ідеальне поєднання ділового середовища , культури відпочинку на воді, спорту і розваг. Тут на прекрасні яхти і катери можна не тільки подивитися, а й піднятися на борт , щоб оцінити по достоїнству розкішні інтер’єри та, звичайно ж, ходові якості.

Відомо, що в рідній стихії яхти і катери виглядають найбільш виграшно. Тому поєднання берегової та водної експозиції, безумовно, головна перевага виставки, що дозволяє відвідувачам не тільки побачити найкращі моделі водної техніки , а й взяти участь у тест- драйвах.

Успіх виставки полягає в тому, що, крім демонстрації потенціалу яхтового ринку України, вона є важливим комунікаційним майданчиком, де однодумці можуть обговорити існуючі проблеми яхтового ринку України, перспективи його розвитку, поділитися планами, а відвідувачі виставки можуть отримати висококваліфіковану консультацію у представників компаній з приводу новинок водомоторної техніки. Багато потенційних замовників замислюються про придбання катерів, яхт лише з наближенням весни, тому чимало угод купівлі-продажу укладається безпосередньо на виставці.
Важливу роль відіграє присутність на одному виставковому майданчику провідних світових яхтових брендів, які зарекомендували себе на ринку і нових, які тільки завойовують довіру клієнта, а також присутність цільового відвідувача, який формує дійсний попит на водо-моторну техніку в Україні.

Крім численних яхтових новинок, на виставці можна буде знайти широкий асортимент аксесуарів і супутнє обладнання та послуги з обслуговування, утримання та логістики, одяг для яхтсменів.

Організатори виставки — ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок » та ресторанно-готельний комплекс/яхт -клуб — «Червона калина» — чекають Вас 5-7 червня за адресою: м. Київ, пр -т Генерала Ватутіна (парк «Дружби народів»).
www.ibys.info