Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

Аль Хамелі перемагає в Шарджі; аварія двох човнів команди Катару дарує Кареллі звання Чемпіона світу!

Мабуть, ніхто не очікував того, що битва за титул Чемпіона світу з перегонів на моторних човнах у класі Формула 1-F1H2O на 13-му Гран–прі Шарджі закінчиться на третьому повороті першого кола, коли пілот команди Катару Джей Прайс зіштовхнувся зі своїм товаришем по команді Алексо Кареллою, намагаючись втиснутися між човном Кареллі та поворотним буєм. Ці намагання закінчилися видовищною аварією, внаслідок якої обидва пілоти вибули з перегонів, але молодий італійський пілот Карелла зробив це вже у ранзі чемпіона світу.

"У мене був відмінний старт, коли я обійшов Джея, але був трохи здивований, коли Джей підійшов до мене по внутрішній траєкторії два повороти пізніше" сказав Алекс. "Мені шкода Джея, але я також відчуваю піднесення від того, що я здобув титул чемпіона, тож тепер настав час для команди Катару, щоб відсвяткувати великий рік для обох нас – Джея та мене" додав Карелла.

26-річний чемпіон світу Карелла випередив Прайса на 5 балів (84 проти 79).

Після рестарту перегонів пілот команди Абу-Дабі Ахмед аль Хамелі відразу ж відірвався від французького пілота Філіпа Чаппі команди з CTIC China та свого товариша по команді Аль Тані Камзі.
"Я дуже схвильований, що наприкінці сезону переміг тут другий рік поспіль і фінішував четвертим в чемпіонаті, незважаючи на те, що не отримав жодного балу в перших етапах сезону", сказав Ахмед. "Тепер, коли ми отримали цей імпульс, ми сподіваємося, що можемо зробити це знову у березні наступного року під час відкриття сезону в Досі."

Четверте місце у пергонах здобув Франческо Кантандо з команди Сінгха Ф1, на п’ятому був новачок з Америки Шон Торренте (команда Катару). Зазначимо, що для Шона це були лише другі результативні перегони в цьому сезоні.

Маріт Строумой з Норвегії посідала протягом перегонів п’яте місце, та могла потрапити в першу п’ятірку після їх закінчення, якби вона правильно обійшла поворотний буй. Але за неправильне його проходження Маріт була дискваліфікована.

Крім того, швед П’єр Лундін прекрасно стартував, піднявся вгору, але потім у човна відпав гвинт, що стало прикрою несподіванкою для спортсмена.

Таким чином, після десяти місяців подорожі, що почалася на початку березня в Досі і закінчилася в Шарджі в Об’єднаних Арабських Еміратах, молодий італієць Алекс Карелла здобув свій перший титул чемпіона світу, і це може бути лише початком його кар’єри у провідній команді Катару. Але команда Абу-Дабі буде готова позмагатися за перше місце в 2012 році, маючи пілотів, які посіли третє і четверте місце в турнірній таблиці.

А до початку нового сезону 2012 року залишилося всього 12 тижнів, коли в Досі на початку березня знову розпочнуться найшвидші змагання на воді.

Слідкуйте за новинами на сайті F1H2OUkraine!