Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

У «Червоній калині» раді всім

#кругозір #Червона калина

Яхт-клуб «Червона калина» запрошує киян та гостей міста – власників усіх видів плавзасобів – відвідати оновлений причальний комплекс.

Для більшого комфорту членів яхт-клубу побудовано нову гілку причалу з додатковою кількістю швартовочних місць, на якій можна розміщувати плавзасоби з максимальною довжиною 80 футів.

Причальний комплекс спроектовано та побудовано відповідно до вимог під наглядом Регістру судноплавства України. Швартовний комплекс розраховано на 110 суден довжиною від 23 до 80 футів.

Наші причали обладнані всіма необхідними швартовними пристроями, сліпом для підйому-спуску суден та електророзподільчими колонками, що забезпечують підключення судна (плавзасобу) до мережі електроживлення. Питна вода для побутових потреб та заправки цистерн подається кожному судну безпосередньо із артезіанської свердловини, власником якої є наше підприємство.

Крім обслуговування, спуску-підйому та цілодобової охорони плавзасобів ми пропонуємо послуги по зберіганню суден у міжнавігаційний період. А також яхт-клуб «Червона калина» в навігаційний період надає інші послуги для поліпшення комфорту яхтсменів.

Інформація від власників комплекса.