Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

Galeon 700 Skydeck: мрія та реальність

Galeon 700 Skydeck

700 SKYDECK, нова чергова «прима» від Galeon, — наступниця одноіменного Galeon-а, який свого часу став переможцем у номінаціях «Кращий дизайн» та «Краща іновація» для човнів розміром менше 24м. ЇЇ сучасні “хай-тек” інтер’єри спершу прямо-таки захоплююче вражають, проте з часом зовсім не приїдаються… “Летячий” абрис човна, його стрімкий профіль — суть філософії дизайну SKYDECK, в котрого флайбридж аніскілечки не шкодить спортивному стилю моделі. Повсюдна природно-штучна ілюмінація забезпечує відмінну освітленість у всіх приміщеннях судна. Чисте світло світлодіодних плафонів доповнює святкову атмосферу судна, а вмонтовані у підволок LED-полоски, керовані віддалено, створюють різноманітні колористичні малюнки – така собі фінішна крапка дизайнерських фантазій. На додачу до вищезгаданого — бездоганні закінчення поручнів та меблевих елементів, «останнього писку» обладнання та оснастка, найретельніше виконання всього і вся…

Galeon 700 Skydeck
Galeon 700 Skydeck
Galeon 700 Skydeck

Двері в салон, колись одна з характерних “фішок” попереднього Galeon 700, тут також від’їжджають швидко й безшумно, даючи широкий доступ до простору включно до рульової зони – ідеальні умови для розваг та релаксу. На головній палубі (кают-компанія) є дві зони відпочинку, розділені не лише візуально, але й архітектурно, якщо можна так висловитися… Під палубою — три туалетно-ванні кімнати на чотири повноцінні каюти. 

Galeon 700 Skydeck

При дотриманні певних пропорцій флайбридж, окрім функціональных корисностей, додає судну також в солідності й елегантності. Що, без сумніву, додає престижу і самому її власнику. На Galeon 700 Skydeck флайбридж цілком відповідає назві човна: він дивовижно легкий зорово, немовби “повітряний”. Верхній пост керування тут традиційно «оживлено» барною стойкою з раковиною, а ще парочкою повнорозмірних лежаків обабіч рульового сидіння.

Galeon 700 Skydeck
Galeon 700 Skydeck

На носовій палубі, з обох сторін від габаритного світлового люка, який освітлює носову каюту, також є два лежака для прийому сонячних ванн. Крізь тоновані лобові/бокові вікна головний салон просто-таки залитий денним світлом. Втім, досягти приватності чи захиститися від надмірного сонця можна в один момент: натиснули спеціальну кнопку — і всі ці «вікна у світ» миттєво закриті.

Автоматичний гараж дозволяє легко й доступно користуватися рафтом, тендером чи яким іншим подібного розміру човником (типу невеличкого дінгі). А активувавши Humphree’s Interceptor System, можна вже не думати про тримм: спеціалізоване ПЗ системи, миттю врахувавши погодні умови та потічну швидкість, тут же виставить транцеві плити в оптимальне положення, забезпечуючи необхідний стерновому кут атаки, швидкість судна чи характер створюваних ним хвиль. (Останнє вельми важливо для воднолижників, фанатів поплигати з крутої хвилі).

Galeon 700 Skydeck озброєно парою бензинових либонь дизельних стаціонарних моторів, кожен потужністю до 1500 к.с. (максимум). Навігаційне й ходове устаткування, пропоноване верфю до інсталяції, звичайно ж — останніх моделей, від топових виробників. Перелік оснастки і обладнання, деталей інтер’єрів, декоративних матеріалів… — все за вказівками замовника.

Galeon 700 Skydeck
Galeon 700 Skydeck
Galeon 700 Skydeck

P.S.

Galeon 700 Skydeck — надійний і комфортний круїзер, одна з найкращих моделей польської верфі. Яхту можна замовляти, починаючи з другої половини 2021 року.

Технічна специфікація:
Довжина корпуса (габаритна), м 21,95
Ширина корпуса (габаритна), м 5,25
Заглиблення (максимальне), м 1,16
Ємність паливних баків, л 2 х 1750
Ємність водяних баків, л 550 + 450
Маса порожнем, кг 34 650
Максимальне завантаження, кг 6 520
Рекомендована потужність двигунів, к.с. 2 х 1000…1500
Комфортна кількість людей на борту ≤16
Категорія морехідності судна B

За матеріалами
www.galeonboats.com.ua