Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

Місце зустрічі — «Червона калина»

#Огляд #Червона калина

Сучасне життя у великому місті — це суцільний цейтнот. Навіть на вихідні, крім відпочинку, плануються якісь справи, а у робочий день викроїти кілька вільних годин — взагалі за щастя. І провести цей дорогоцінний час хочеться «по-англійськи»: у своєму клубі, який візьме на себе всю «прозу», дозволяючи зайнятись тим, про що мріялось.

У київських яхтсменів є такий клуб. Зразу за Північним мостом, у парку Дружби Народів. Іменується «Червона калина».

Здається, сам Бог велів на цьому мальовничому березі Славутича збудувати, окрім ресторану, ще й марину — стоянку яхт і катерів. Власник яхти має де пообідати й залишити машину (під наглядом!). І ті, хто мандрує Дніпром, також можуть пришвартуватися, поповнити запаси води й палива, а заодно поласувати смачненьким. Усім добре.

До речі, щоб прогулятися по Дніпру, можна й на місці орендувати катер. Яхт-клуб «Червона калина» наразі єдине місце у Києві, де надають таку можливость. «Під парами» стоять катери відкриті й кабінні, різного розміру і призначення. Причому, прокатний флот щороку поповнюється — послуга стає все популярнішою.

Марина працює з 2010-го, за 8 навігацій тут освоїли усі види обслуговування плавзасобів: безпечну швартовку влітку та зберігання на березі взимку, підготовку до морозів (консервацію) та до навігації (розконсервацію), поточний ремонт, доукомплектацію… Цієї весни тут відкрилась власна майстерня, де шиють чохли, тенти і біміні. Отже, повний сервіс.

А з 2013-го у «Червоній калині» відкрився відділ продажу («Калина боат»): моторний човен, катер або навіть яхту можна прямо тут і придбати. Для початку отримали дилерство добротного польського виробника Atlantic Marine («Фарватер», №№1/2016, 1-5-6/2017, 1-2/2018). За наступні 3 роки завезли вже 11 бортів — і це незважаючи на кризу! Наступним брендом у «колекції» компанії стала Delphia, в модельному ряду якої є і моторні, і вітрильні яхти різних класів («Фарватер», №№4/2016, 2-3-4/2017). Найновіший проект з глісуючого модельного ряду наразі пришвартований до понтона марини — хоч зараз можна зайти й оглянути.

Цього року «Калина боат» запропонувала українцям іще один бренд: утилітарні Smartliner для рибалки та сімейних виїздів на дніпровські острови. І — зовсім свіжа інформація: тепер компанія представлятиме ще й добре відомі читачам «Фарватера» фінські катери Aquador.

До речі, зовсім скоро ми матимемо нагоду роздивитись усі згадані плавзасоби «живцем». Бо з 2011-го «Червона калина» взялася за щорічну організацію на базі своєї марини повноцінного бот-шоу — IBYS. Виставка давно стала головною подією українського сезону і цікава саме «водною» частиною експозиції: катери і яхти, по-перше, виставлені у рідному середовищі (тобто, можна зразу оцінити, приміром, остійність і ергономіку…), а по-друге, готові до ходових випробувань (прямо з виставки). Цього року на IBYS можна буде оглянути майже всі моделі Atlantic, човни Delphia і Smartliner… Плюс плавзасоби інших учасників — чудова можливість порівняти на одному понтоні! Заходьте обов‘язково.

Нарешті про персоналії. Будь-яка компанія — це конкретні люди, з якими і має справу клієнт. Так от: усіма напрямами бізнесу в «Червоній калині» займаються брати Іван та Богдан Головатенко. В офісі марини вас зустріне Іван — саме він подбає, щоб кожен покупець чи клієнт марини отримав катер своєї мрії чи якісну послугу. А Богдан працює з постачальниками: саме він організовує, щоб замовлену техніку і комплектуючі вчасно доставили в марину.

Ось що таке «Червона калина», клуб, де організовано:
– стоянку й обслуговування плавзасобів;
– їх ремонт і сезонний сервіс;
– продаж нових яхт і катерів;
– оренду водної техніки;
– щорічне бот-шоу.

Вам залишається лише приїхати у парк Дружби Народів, що на проспекті Генерала Ватутіна — хоч автомобілем, хоч катером. А всі клопоти, пов‘язані з відпочинком на воді, візьме на себе клуб. Так що ласкаво просимо!

За матеріалами www.chervonakalina.com.ua та www.kalynaboats.com.ua

  • Богдан 23.07.2019
    Дійсно, Північний. Виправили. Дякую, Дмитро!
  • Дмитро 11.07.2019
    мост Південний чи може Північний?