Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

PRESTIGE YACHTS

PRESTIGE YACHTS на яхт-фестивалі у Каннах

Цього року іменита верф виставляє на традиційному бот-шоу Франції (яке триватиме, нагадаємо, із 7 по 12 вересня) шість моделей — починаючи від Prestige 420 і закінчуючи Х70. Усі її моторні яхти — ексклюзивно виготовлені й витончено умебльовані судна для комфортабельного водного відпочинку, на яких «…відчуваєш себе в морі, неначе вдома». Особливо тішать око найкрупніші моделі: Prestige Х70 та 690. Остання, до речі — новинка сезону, а заодно і оновлений флагман верфі від дизайнерського бюро Гарроні.

Обидві моторні яхти — з флайбриджами та місткими кокпітами. Стильні лінії надбудов гармонійно доповнюють стрімкі абриси суден, немов показуючи нам їх пристойні швидкісні якості. До речі: оці два Presige оснащено носовими підрульними пристроями та парою IPS-колонок, які при мінімальній витраті пального забезпечують 20-25 вузлів економічного ходу…

PRESTIGE YACHTS на яхт-фестивалі у Каннах
PRESTIGE YACHTS на яхт-фестивалі у КаннахPRESTIGE YACHTS на яхт-фестивалі у Каннах
PRESTIGE YACHTS на яхт-фестивалі у Каннах

Під палубами «Х70» та «690» мають по чотири чи п’ять кают, кожна з власною кабіною «душ/туалет». Невеличка затишна каюта, яка криється під розкішним кормовим диваном, зарезервована для найманого екіпажу (2 чол.), інші три (чи чотири), — для гостей та власника судна. Широкі тоновані вікна дають каютам природне освітлення вкупі з чудовими надводними краєвидами, місткість гардеробів — з добрим запасом… Втім, зараз не варто описувати інтер’єри та ергономічні нюанси приміщень — усі вони, що й без того зрозуміло, елегантно та зримо відтворюють аристократичні амбіції бренду Prestige.

Отож, якщо в вас виникло бажання живцем побачити та ретельніше ознайомитися з моторними красунями цього бренду — приїжджайте на Каннське бот-шоу!

За матеріалами сайту офіційного дистриб’ютора Prestige,

Jeanneau в Україні marine-trade.com.ua

  • Анжелика 22.01.2023
    Большое спасибо вам за информацию. За год игры в pin-up могу сделать вывод, что реально выиграть деньги.
  • Елена 27.09.2022
    Добрый вечер спасибо за информацию. Мне пришлось на SsangYong менять тормозные колодки, оригинал под заказ через 3 дня привезли https://cheb.ru/news/?shownews=268644 , молодцы!
  • Анжелика 09.07.2022
    Пожалуй, так и есть. Просто так видео с сайтов не скачать. Для этого существуют сайты для скачивания видеоклипов, вот пример https://getof.net/ . Там нужно просто скопировать ссылку страницы сайта с клипом и вставить в специальном поле на сайте для скачивания.