Права на човен, яхту, катер Океанские яхты Elling

Одяг Henri Lloyd – комфорт, стиль і надійний захист

#------

Професійних спортсменів та людей, для яких яхтинг — стиль життя, не потрібно переконувати у важливості правильного вибору одягу. Але й тим, хто тільки робить перші кроки у спорті чи крейсерстві, слід знати, що зневажати вибором одягу не слід. Адже саме від цього залежить — чи будете потерпати від крижаного вітру, пітніти під палючим сонцем, чи повністю віддастесь перегонам, довіривши свій захист і комфорт професійному яхтовому одягу. Такому, як одяг всесвітньовідомого англійського бренду Henri Lloyd, що віднедавна став доступним і в Україні.

Сьогодні ми поговоримо про колекції TP1 Vista, Octane Windstopper та Atmosphere 360. Цей одяг призначений саме для весняно-літнього сезону вітрильництва, коли погодні умови не такі суворі, як взимку, але з несподіваними сюрпризами, як от вітер, спека, чи злива. Традиційно виділяють 3 шари одягу: зовнішній, середній та внутрішній, які мають різні якості. Позаяк ми говоримо про літній сезон, то будемо обирати одяг зовнішній та внутрішній.
Головна функція першого – захист від впливу зовнішніх факторів. Саме для цього створені колекції одягу TP1 Vista та Octane Windstopper. Найкраще її оцінять ті, хто захоплюється крейсерським та прибережним яхтингом і цінує власний комфорт. В даній колекції представлені куртки й штани чоловічої, жіночої та юніорської серії.
Основні характеристики:

  • унікальна тканина, ексклюзивно розроблена Henri Lloyd, що забезпечує 100% захист проти вітру та води;
  • спеціальне покриття DWR (Durable Water Repellency), яке перевірено та надійно перешкоджає проникненню води, прискорює висихання, зберігаючи гарний зовнішній вигляд одягу і комфорт яхтсмена протягом тривалого часу;
  • конструкція одягу (спеціальна система капюшона та коміра), яка створена для забезпечення надійного захисту й комфорту на довгий час. Капюшон, компактно складений в комірі, швидко розкривається, коли це необхідно;
  • антикорозійні блискавки;
  • регулювання щільності прилягання зовні на манжетах, всередині в нижньому шві куртки та на талії;
  • система спеціальних петель для фіксування рятувального жилета на верхньому одязі;
  • смуги із світловідбивального матеріалу на передній частині куртки, що допоможуть легко знайти людину за бортом при світлі прожектора.

Штани з високою талією, надійно захищаючи від вітру, дощу та водяних бризок, водночас не будуть обмежувати ваших рухів. Вони мають: еластичні бретелі та передню антикорозійну блискавку; еластичну вставку ззаду на талії та регульовані манжети знизу; куліску на поясі для більшого комфорту; накладки на колінах та в зоні сідниць нейлоном типу 600D; панелі; зручну кишеню на нозі; посилені проти зносу шви.
Як альтернативу колекції Vista, можна сміливо обирати колекцію Octane Windstopper, яка гарантує абсолютний захист проти вітру і надзвичайно високу здатність до пропускання повітря. В асортименті – куртки, жилети, штани і шорти, розроблені Henri Lloyd у співпраці з компанією-партнером WL Gore & Associates.
Одяг колекції Octane Windstopper виготовлений з використанням тришарової ламінованої тканини Windstopper, яка надає 100% захист проти вітру, має високу здатність до пропускання повітря та забезпечує захист проти води й комфорт на тривалий час. В зонах найбільшої рухливості (у куртках – під руками) є спеціальні вставки з високоеластичної тканини, щоб забезпечити динамічний захист без обмеження в русі.
Тканина Windstopper має також особливі температурні мембрани та зовнішнє покриття-ламінацію, для ультразахисту від вітру й води. Мембрани реагують на температурні зміни тіла та навколишнього середовища, збільшуючи або зменшуючи тепловіддачу і створюючи, таким чином, оптимальні температурні умови. До складу тканини входить також спеціальний полімер – політетрафлюрентилен, який створює особливу мікропористу поверхню мембран. Ці мікропори в 900 разів більші, ніж молекули водяної пари, що дозволяє випарам вологи безперешкодно проходити через тканину. Цікаво, що мембрани тканини працюють, так би мовити, лише в односторонньому режимі – зсередини тканина пропускає випари, але ззовні вода ніколи не потрапить всередину.
Тепер переходимо до внутрішнього одягу, що безпосередньо контактує зі шкірою. Єдиний та найкращий вибір у цьому плані – колекція Atmosphere 360 від Henri Lloyd. Вона розроблена як верхній одяг для літнього періоду або як внутрішній у системі пошарового одягу при занятті вітрильним чи іншим активним видом спорту. Колекція поділяється на Atmosphere і Atmosphere 2 – для теплої погоди та Atmosphere 3 – для більш прохолодної.
Продукти всіх трьох ліній Atmosphere 360 виготовлені з надзвичайно легкої, міцної та простої в догляді багатошарової тканини Fast-Dri надзвичайно швидкого висихання та миттєвого видалення вологи зі шкіри. Весь одяг цієї колекції має також UV-захист проти сонячного ультрафіолету, оцінений у 30-50 балів згідно правил ‘Aussie Rules’.
Atmosphere: одяг виготовлений з тканини Fast-Dri, яка має подвійну структуру та забезпечує високу пропускну здатність повітря, миттєве видалення вологи зі шкіри і захист проти ультрафіолетового випромінювання.
Atmosphere 2: є спеціальні високоеластичні вставки під руками, щоб не обмежувати рухів, зберегти високу здатність до пропускання повітря та прискорити випаровування вологи зі шкіри в період найбільшої активності. Третій, додатковий, шар тканини розподіляє вологу на більшу площу, прискорюючи її видалення з поверхні шкіри. Одна з властивостей цього одягу, особливо важлива для активних яхтсменів – антибактеріальна технологія з іонами срібла, яка використана при виготовленні швидкосохнучої тканини. Цим унеможливлюється утворення і розмноження мікробів та неприємного запаху, коли одяг використовується протягом тривалого часу. Отже, комфорт і свіжий стан шкіри спортсмена забезпечений надовго.
Atmosphere 3: моделі цієї лінії ідеальні для використання в якості нижнього одягу при холодних погодних умовах. Додатково до основних шарів тканини одяг має спеціальний внутрішній ворс, завдяки якому підвищуються термальні якості тканини. Одяг також легко пропускає повітря, сприяє швидкому видаленню вологи зі шкіри спортсмена, антибактеріальний та захищає проти сонячного ультрафіолету.
Одяг від Henri Lloyd – це надійний захист проти сонця, води, вітру та бактерій. Ви зможете створювати свій мікроклімат завдяки новітнім технологіям виготовлення тканин. Якість, зручність і комфорт від Henri Lloyd перевірено й схвалено всесвітньовідомими спортсменами, які пройшли не одну сотню миль в такій екіпіровці.

За матеріалами офіційного дилера Henri Lloyd в Україні – компанії "Вітрильницька Академія".